środa, 20 lutego 2013

Zapowiedź - Wielkie Pakowanie

Przed: 
Po:*Ciekawe dokąd się wybierają?* :)

9 komentarzy:

 1. Groźnie to wygląda...Mam nadzieję, że to przeprowadzka, a nie wyprowadzka?;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello from Spain: Where are you going? Would you move house?. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyżby wybierały się na wystawę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Podejrzane to wielkie pakowanie ;) Mam nadzieję, że panny nie wyjeżdżają na stałe????

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam mam pytanie na giełdzie znalazłam porcelanową laleczkę sankyo taką ma sygnaturę a na nogach P 361 Wiem że to japońska laleczka ale nic nie wiem więcej może orientujesz się wiecej na ten emat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Firma sankyo produkuje pozytywki. Lalki z tą sygnaturą zazwyczaj mają wbudowane je do korpusu. Mam u siebie jedną staruszkę z tej firmy, wpis tutaj: http://majeczka9810.pinger.pl/m/8828475

   Usuń
 6. Oj tak zapomniałam dodać że ta właśnie lalka ma z tyłu otwór który wygląda jak u zabawki mechanicznej na kluczyk niestety nie mogę jej sprawdzić bo nie mam kluczyka :( A czy taka lalka jest droga? no bo Japońska i z pozytywką ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałam też dodać ze moja laleczka ma takie same oczka jak Twoja nie ma niestety ubranka i straciła malutki paluszek u jednej rączkiale jest to mało widoczne . Ma około 40 cm . Pewnie to lale z jakiś 70 lat?

   Usuń
 7. Firma powstała po II WŚ. Niestety nie mam więcej informacji o tych pannach i nie potrafie okraślić jej wartość. W każdym razie brak ubranka oraz nawet niewielkie uszkodzenie zawsze obniżają cenę lalki.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! ♥