sobota, 5 stycznia 2013

'Rustie' na początek Nowego Roku

Druga ebay-owa panienka  :)
  Nigdy nie zatrzymywałam się przy pannach z tej firmy ponieważ ich ceny były dla mnie stanowczo za wysokie. Przeglądając kończące się aukcje zauważyłam cudną damę - licytowały ją tylko 3 osoby, a kwota była bardzo niska. Koniec końców było dziesięciu chętnych. Udało mi się ją kupić bardzo okazyjnie :) Lalka pochodzi z firmy Rustie. Ma ok. 100 cm. Została wykonana w 2003 roku. Limitowana 40/50 sztuk. Dużym zaskoczeniem, po jej rozpakowaniu, był firmowo zapakowany stojak oraz główka zabezpieczona oryginalnymi foliami. Czekała 10 lat, aby w końcu do mnie trafić. Wykonanie jest perfekcyjne. Suknia wielowarstwowa i bogato zdobiona. To moja 'mała' perełka i ozdoba kolekcji. Całe szczęście mama jest nią równie zauroczona jak ja, więc panna znalazła miejsce w salonie.


7 komentarzy:

 1. Nie wiem co podziwiać najpierw, lalkę czy szatę (tak szatę, bo trudno mówić o stroju)- hafty, koronki, pióra biżuteria. Olśniewa bogactwem. Ale czy dobrze widzę, że brakuje jej paluszka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Dziękuję!!
   Tak, niestety panna straciła kciuka... ale to nie problem, jak najszybciej postaram sie go dorobić :)

   Usuń
 2. Wykonanie zachwycające, do tego to spojrzenie spod kapelusza...Aczkolwiek z bliska jej oczy wydają się nieco przerażające, chociaż to pewnie kwestia oświetlenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. To prawda, jej oczy maja różową barwę i bardzo dogłębliwie patrzą. Jednak masz rację, na zdjęciach wyglądają bardziej przedażająco niż w rzeczywistości ;)

   Usuń
 3. Hello from Spain: this doll is awesome. She is a work of art. Her dress is awesome. I like the hat. I'm happy to see this great doll. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! ♥