poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Co słychać u Mai i jej lalek?

Po baaaardzo długiej przerwie, najdłuższej w historii mojego blogowania, postanowiłam dodać kolejny wpis, na pokrytego kurzem, lalkowego bloga. W ostatnim poście możemy podziwiać zeszłoroczną choinkę i poczuć świąteczną atmosferę... ale, ale, mamy wakacje! Czy ktoś już myśli o Bożym Narodzeniu, śnieżycach i kolędach? Raczej nie, dlatego konieczna jest tutaj dawka aktualnych wiadomości z porcelanowego świata jak i życia właścicielki lalkowego towarzystwa. Zacznę od tego co u mnie. Od nowego roku wiele się działo. Przede wszystkim, miałam masę nauki, co wiązało się z przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego. Gdzie tu znaleźć czas na zdjęcia lub napisanie postu, kiedy przychodzimy do domu i musimy siedzieć do późna, żeby ogarnąć potrzebny materiał? W tygodniu tego czasu nie miałam. A weekendy? W weekendy również nauka, nauka, nauka oraz prace dodatkowe. Jednak wysiłek nie poszedł na marne. Z początkiem wakacji dowiedziałam się, że dostałam się do wymarzonego liceum i to na ten profil, na którym mi najbardziej zależało. Od września będę uczęszczać do klasy medycznej z rozszerzoną matematyką. Możecie zapytać czemu nie wróciłam na bloga wraz z końcem roku szkolnego... Dlaczego? A no dlatego, że całe wakacje mam wypełnione różnymi atrakcjami, zaczynając od tej nieprzyjemnej, czyli tygodniowego pobytu w szpitalu, kończąc na bardzo przyjemnych i długo wyczekiwanych wyjazdach. Tydzień nad morzem z rodzicami, 2 tygodnie spędzone z przyjaciółką oraz kilka dni w górach, z rodzicami, siostrą i jej mężem. No a gdzie w tym wszystkim lalki? Są cały czas obecne i zdecydowanie mam ich pod dostatkiem. Nie przybywają do mnie jednak tak stadnie jak kiedyś. Staram się szukać prawdziwych perełek i jestem zdecydowanie bardziej wybredna niż wcześniej ;) W dalszym ciągu jeżdżę z rodzicami na targi staroci, ale teraz dużo ciężej znaleźć tam coś ciekawego. Pozostają więc aukcje internetowe oraz znajomi kolekcjonerzy. W sobotę odebrałam kolejną, cudowną lalkę kupioną od Dagmary i to właśnie ją chcę pokazać w tym wpisie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)


Byłabym zapomniała! Z okazji Dnia Dziecka organizowałam w szkole wystawę! Brałam również udział w konkursie 'Jestem wyjątkowy'. Zaprezentowałam w nim swoją kolekcje oraz przybliżyłam wszystko to co związane z moją pasją. Udało mi się zająć I miejsce! :)

Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. piękna pasja :D! i Gatulacje :D !
  http://feather92.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że wróciłaś. Gratuluję wykonania bardzo ambitnego zadania. Wierzę, że nadal będziesz odnosiła sukcesy w nauce i spełnią się Twoje życiowe marzenia. Niech lalki będą ci osłodą tych trudów.
  Zastanawiałam się jak określić lalkę , chyba trzeba powiedzieć, że jest królewska.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: Great doll. She is very pretty and elegant. Fabulous pics. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 4. Maju nareszcie jesteś ,a już myślałam ,że zniknęłaś na dobre.,Przynajmniej napisałaś co było powodem tak długiego milczenia.Gratuluję wymarzonej szkoły .Lalkę Dagmary znam i cóż mogę napisać. Jest boska.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę powodzenia w spełnianiu kolejnych marzeń:) a lalka przepiękna:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy kolejny Twój wpis ponownie pojawi się z a rok ?

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! ♥