sobota, 22 września 2012

FIBA Collection - Emilka

 Emilkę kupiłam na Piotrkowskim targu, czyli w ulubionym miejscu jakie można tylko zanleść sobotniego ranka. Ma ok 70 cm i Wykonana jest z vinylu :) To już czwarta vinylka u mnie więc zaczynam się martwić tym, że odbiegam od porcelanek :) Oczywiście byłam bardzo zaskoczona gdy ją zobaczyłam. Tego typu lalek nie spotyka się na giełdach często. Na dodatek dzidzia była w bardzo dobrym stanie, wystarczyło lekkie odświerzenie i mogła zająć swoje miejsce wśród innych panienek. Co do samej firmy - często spotykałam się w internecie z lalami z sygnaturą 'Fiba'. Zachwycała mnie precyzja wykonania i naturalność. Nigdy nie pomyślałam, że będę mogła ugościć u siebie jedną z panienek powyżej wymienionej firmy ;)


6 komentarzy:

 1. Pierwszy raz widzę te lalki, ale muszę przyznać, że są rewelacyjnie odwzorowane:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie dziękuję! Ja czasami się z nimi spotykałam ale tylko wzdychałam do monitora :D Nigdy bym nie pomyślała, że znajde taką pannę na targu.

   Usuń
 2. Lalka śliczna i do tego ma naprawdę piękny strój (z jakimi haftami) :)))
  Gratuluję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: I love baby dolls. I have also several baby dolls. I love these pictures. Looks like a real baby. I love her face. .. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! ♥